Ścieżka nawigacyjna
- Start
- GMINA STRYKÓW
Lista poddziałów dla strony GMINA STRYKÓW
Banery
Treść strony GMINA STRYKÓW
Stronicowanie
2024.12.10 - Sukces drużyny SP Dobra
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Dobrej zajęli dziś I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Zgierskiego w Unihokeju rozgrywanych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Gratulujemy. W najbliższą środę reprezentacja naszej gminy jedzie na finały wojewódzkie.
2024.12.10 - Rozbiórka starego kina zakończona
Zakończyła się rozbiórka starego kina w Strykowie. Choć sali kinowej dawno tu już nie było, pozostał obiekt, którego zły stan techniczny uniemożliwiał jego dalszą eksploatację. Prace rozbiórkowe trwały niespełna miesiąc.2024.12.09 - W przedświąteczny czas
Kto powiedział, że przedświąteczne przygotowania muszą być trudne i nudne? Patrząc na to, co powstaje przy Waszym udziale podczas grudniowych zajęć w strykowskim Domu Kultury, jest zupełnie inaczej - oryginalnie, kreatywnie, ciekawie.
2024.12.06 - Wzięli Mikołajki na warsztat
Swój sposób na wyjątkowe świętowanie mikołajek znalazła dziś filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Niesułkowie. Na Warsztaty Mikołajkowe przyszli tu najmłodsi uczniowie SP w Niesułkowie, a w wykonywaniu przedświątecznych zadań towarzyszyli im dorośli pomocnicy.2024.12.06 - Z mikołajkową wizytą
Mikołajki, mikołajki, …. Dziś wszyscy mogą założyć czapkę Świętego Mikołaja i obdarować kogoś prezentem. Przedświąteczna magia podziałała również na naszych burmistrzów. Burmistrz Strykowa Piotr Ślęzak oraz Zastępca Burmistrza Strykowa Adam Kaźmierczak wybrali się dziś do Przedszkola Samorządowego.